HAKKIMIZDA
SYSTEAM'in firma misyon ve vizyonu

SYSTEAM Misyon

SYSTEAM, bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon altyapısı alanında uçtan uca çözümler sunan, Türkiye’nin sistem entegratörlerindendir.

2015’den itibaren kazandığı deneyimlerle teknolojinin ve iş hayatının sürekli değişen ihtiyaçlarına uygun, çok çeşitli, yüksek katma değerli çözümler sunan SYSTEAM’in her alanda birçok müşterisi bulunmaktadır. SYSTEAM’in müşterileri, telekom, finans, turizm ve otelcilik, sağlık, inşaat, ulaşım, eğitim, enerji gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kurumlardır. Uyguladığı çözümler arasında Network Entegrasyonu, Data Center, Zayıf Akım Sistemleri, Test ve Ölçüm, Servis Kalitesi, Senkronizasyon yer almaktadır. SYSTEAM, bu çözümlerini, bilişim teknolojilerinde lider global iş ortaklarının yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerinden de yararlanarak en mükemmel şekilde uygulamayı ilke edinmiştir. SYSTEAM, bu yüksek kalite anlayışla, ayrıca kendi profesyonel Danışmanlık, Tasarım ve Mühendislik, Kurulum ve Entegrasyon, Test ve Devreye Alma, SLA (Bakım Sözleşmeleri), Tamir / Bakım, Gerçek Kalibrasyon, Eğitim, Dış Kaynak ve Üretim hizmetlerini de sunmaktadır.

SYSTEAM Vizyon

SYSTEAM, sahip olduğu değerler, alanında uzman çalışanlar ve bilgi birikiminin yanında sürekli yenilediği kalite standartları ve sertifikaları ile hem yerel hem de uluslararası pazarda farklılaşmış ve bu farklılaşmayı sürekli kılmayı misyon edinmiştir. Çalışanları, uluslararası alanda kabul görmüş BICSI, PMI, Uptime Institute gibi organizasyonların ve uluslararası üreticilerin ürün/sistem yetkinlik sertifikalarına sahiptir. Bununla birlikte, SYSTEAM’in süreçlerinin ISO 9001 kalite standardı ile belgelendirilmiş olması, SYSTEAM’in iş kalitesine verdiği önemin göstergelerindendir.

Yerel ve uluslararası pazarlarda farklı konumlardaki müşteri ve projelerde değerli referanslara sahip, dinamik ve esnek bir firma olan SYSTEAM’in, alanında uçtan uca anahtar teslim çözümler sunma kabiliyetinin getirdiği başarısının temelinde, müşteri memnuniyetine odaklılık ve bunu destekleyen 4 ana ilke yatmaktadır.