PROFESYONEL HİZMETLER
Kurumsal Olarak Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Danışmanlık, Proje Yönetimi Ve Denetleme

Projelerde doğru yönetim ve doğru kaynak kullanımı, maliyet ve zaman açısından kritiktir. Tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, profesyonel kişiler tarafından yürütülen herhangi bir proje veya projenin herhangi bir adımı, her zaman daha verimli ve düzgün çıktılar kazanılmasını sağlar. Fotech, mühendislik ve iş yönetimi bilgisi ve deneyimi yüksek çalışanlarıyla farklı sektörden birçok firmaya bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon altyapısı alanında danışmanlık hizmetleri vermektedir. Danışmanlık işlerinde gelecekteki olası ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak planlama yapan Fotech, firma bütçesi çerçevesinde en doğru ve verimli ürün ve çözümleri sunmaya özen göstermektedir. Bu amaçla, müşterinin mevcut sistem ve süreçlerini inceleyerek, müşterinin talepleri ve memnuniyeti doğrultusunda hedeflenen yapıya ulaşma konusunda iş planı hazırlayıp yönetimini üstlendiği hizmetler sunmaktadır. Fotech’in danışmanlık, proje yönetimi ve denetleme hizmetleri; PMI sertifikalı çalışanları yönetiminde ICT bilgi ve haberleşme sistemleri ile IP tabanlı zayıf akım sistemlerinin aktif ve pasif network çözümlerinin tanımlanmasını, tasarımını ve uygulama danışmanlık hizmetlerini kapsar (İçerik tasarımı, tasarım geliştirme, ihale dokümanlarının ve sözleşmelerin hazırlanması ile uygulama ve yönetimi, kaynak ve iş planlaması, maliyet kontrolü hizmetleri).

Tasarım Ve Mühendislik Sistemleri

Fotech, müşterilerine en kaliteli ve güvenli sistem performansı sağlamak adına ölçeklenebilir (scalable), hatasız, esnek sistem tasarımı hizmeti sunmaktadır. Profesyonel mühendislerden oluşan çalışan kadrosuyla sağladığı tasarım ve mühendislik hizmetleri sayesinde, oluşabilecek hatalardan kaynaklanabilecek yüksek maliyeti ve olası çalışma problemlerini elimine etmektedir.

Kurulum Ve Entegrasyon Sistemleri

İş planı çerçevesinde, müşteriye özel kurulum ve entegrasyon hizmetini veren Fotech, konfigürasyon, vb. kurulum hizmetleri sunmaktadır. İş planını müşterinin talepleri doğrultusunda en uygun teknolojiyle, doğru yetkinlikte ve sayıda kaynakla, tüm partilerin koordinasyonuyla yapmakta ve planı takip ederek kurulumu gerçekleştirmektedir. Kurulum sonrası destek hizmeti de sağlanmaktadır.

Test Ve Devreye Alma

Firmaların kurulan sistemlerinin testi ve devreye alınma süreci, en az kurulum kadar önem arz etmektedir. Sistemin düzgün ve güvenli çalışması için doğru testlerin uygulanıp her testten geçtikten sonra doğru yöntemlerle devreye alınması, olası maddi veya prestij kaybını önleme açısından kritiktir. Fotech olarak bu süreçlerde, sistemlerin güvenlik açıklarını ve alınması gereken önlemleri analiz ediyor, müşteriyle beraber sonraki adımları belirleyerek ilerliyoruz.